rallyalbum.hu: Ez az oldal nem aktív és csak kísérleti jellegű! A weblapon lévő tartalmak a nyílt Archive.org tartalomszolgáltató által vannak kezelve. A tartalomért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Az jelenlegi oldal tiszteletben tartja mások szellemi tulajdonjogait és egyéb tulajdonjogait. Az archívum megfelelő körülmények között és saját belátása szerint eltávolíthat bizonyos tartalmat, vagy letilthatja a tartalomhoz való hozzáférést, amely úgy tűnik, hogy sérti mások szerzői jogait vagy más szellemi tulajdonjogait. Ha úgy gondolja, hogy az oldalon található elérhető anyagok megsértették szerzői jogait lépjen kapcsolatba a szerkesztőkkel és haladéktalanul eltávolítjuk azokat!

 

II. Esztergomi Rallye Sprint Kupa

V. forduló eredményei: - 2000. November 18. Szombat

Abszolút sorrend:
Vezető Navigátor Versenyautó

Kat.

Gy1 Gy2 Gy3 Ö.idő*
1 Frindt Ferenc Vámos Miklós MAZDA 6T-R H1 5:59 5:13 5:16 10:29
2 Varga Balázs Horváth Gabriella LADA 21074 H3 5:36 5:18 5:18 10:36
3 Ábrahám Zoltán H3 5:15 5:28 - 10:43
4 Pónya Péter Patai Lajos GOLF N3 5:41 5:20 5:25 10:45
5 Botka Dávid Botka Krisztián GOLF H1 5:33 5:23 - 10:56
6 Kosztolányi Imre Botos Ildikó VAZ 2107 A6 5:49 5:26 5:31 10:57
7 Sarlós Norbert Gáti Csaba TRABANT A4 5:26 5:35 5:32 10:58
8 Locher János Miklósi Melinda LADA A5 5:33 5:39 5:44 11:12
9 Somogyi Tamás Somogyi Balázs FORD FIEST N2 5:39 5:34 6:12 11:13
10 Mayer Gábor Jakab Ferenc MAZDA 343 N3 5:37 5:37 - 11:14
11 Vihari Zsolt OPEL A5 5:41 5:35 7:47 11:16
12 Rikovics Róbert Nagy Alfréd LADA H1 6:05 5:43 5:37 11:20
13 Tóth Gábor Borsos Gábor LADA 2101 N2 5:57 5:40 5:43 11:23
14 Held Zoltán Molnár Richárd VW GOLF A6 5:44 5:40 5:48 11:24
15 Ôsz László Laboncz László PEUGEOT H3 5:47 5:37 6:03 11:24
16 Tomcsányi Tamás Tomcsányi Attila TRABANT A4 5:50 5:36 8:01 11:26
17 Bebtó Ferenc Baksai László LADA 2101 N2 5:50 5:38 - 11:28
18 Langó Tibor Takács Gábor PEUGEOT H1 5:57 5:34 7:20 11:31
19 Csaba Péter Szabad Károly VAZ 21074 A6 5:59 5:48 5:49 11:37
20 Serbán Sándor Kovács Diána VAZ 2105 A6 5:59 5:40 7:18 11:39
21 Fenyvesi Zoltán Nagy Máté TRABANT N1 6:26 5:47 5:53 11:40
22 Szekeres Ferenc Szekeres Péter TRABANT A4 5:57 5:45 - 11:42
23 Csűrös Károly Melisek LADA A6 6:00 5:42 15:38 11:42
24 Szekeres Péter Szekeres Ferenc TRABANT A4 5:57 5:51 - 11:48
25 Pehely Pihe Balázs Rábl Tiba Tibor TRABANT A4 6:15 5:47 6:02 11:49
26 Décsei Krisztián Földing Tamás LADA 2105 A5 6:11 5:54 5:56 11:50
27 Antal György Nyárádi Ferenc LADA A5 6:09 6:05 5:58 12:03
28 Braun Krisztián Braun Attila LADA SZ. N2 6:02 6:03 - 12:05
29 Mandusic Ádám Petróczi Ferenc OPEL CORSA N2 6:10 5:58 6:30 12:08
30 Barócsy György Nagy Balázs TRABANT N1 6:11 6:03 6:06 12:09
31 Mátyás Zsolt Nagy Péter LADA 2105 N2 6:11 6:02 6:08 12:10
32 Giedl Róbert Giedl Tamás LADA 2105 A5 6:11 6:05 6:17 12:16
33 Vadász László Rácz Gábor LADA 21074 A6 6:17 6:41 6:01 12:18
34 Hartyányi Zoltán Urbán Attila VAZ 2103 N3 6:22 6:00 - 12:22
35 Szilvássy Dénes Battonyai Attila NISSAN P.D H1 6:14 6:15 - 12:29
36 Dejczô Zoltán Kovács András LADA 2105 A5 6:30 6:06 - 12:36
37 Barina Richárd Rekeny Attila VAZ 2103 H1 6:18 6:21 - 12:39
38 Ónody Péter Ôsz László LADA 2107 A6 7:21 6:17 6:34 12:51
39 Sáskó János Kovács Hajnalka LADA 2101 N2 6:29 6:23 - 12:52
40 Patonai László Horváth Krisztián SKODA 120L A5 6:34 6:26 - 13:00
41 Forintos Norbert Nyers László TRABANT N1 6:46 6:33 6:36 13:09
42 Jónás Béla Medgyesi Gyôzô TRABANT N1 8:03 6:34 6:36 13:10
43 Kail Balázs Zotter Zoltán LADA 21011 N2 6:56 6:17 - 13:13
44 Wierl Csaba Hirsch Csaba VAZ 2101 N2 6:40 6:37 6:52 13:17
45 Hevesi István Laborci Krisztián LADA 21011 N2 6:22 7:14 6:56 13:18
46 Zotter Zoltán Kail Balázs LADA 21011 N2 6:32 - 7:46 18:00
47 Sebôk Zoltán Kaszás István TRABANT A4 16:38 8:55 6:49 15:44
48 Vida József Major Tamás FIAT RITMO N2 15:00 5:36 - 20:36
49 Laboncz László Fock Dávid PEUGEOT N2 5:59 16:37 - 22:36
50 Balog Zoltán Szekeres Zoltán SUZUKI N2 5:44 - - -
51 Érdi Tibor Ifj. Somlay Balázs LADA 2105 A5 5:45 - - -
52 Siska János Kalina Erika LADA 2105 A6 6:45 - - -

Kategóriánkénti sorrend:
Vezető Navigátor Versenyautó Kat. Gy1 Gy2 Gy3 Ö.idő*
1 Varga Balázs Horváth Gabriella LADA 21074 H3 5:36 5:18 5:18 10:36
2 Ábrahám Zoltán H3 5:15 5:28 - 10:43
3 Ôsz László Laboncz László PEUGEOT H3 5:47 5:37 6:03 11:24
      ...  
1 Frindt Ferenc Vámos Miklós MAZDA 6T-R H1 5:59 5:13 5:16 10:29
2 Botka Dávid Botka Krisztián GOLF H1 5:33 5:23 - 10:56
3 Rikovics Róbert Nagy Alfréd LADA H1 6:05 5:43 5:37 11:20
4 Langó Tibor Takács Gábor PEUGEOT H1 5:57 5:34 7:20 11:31
5 Szilvássy Dénes Battonyai Attila NISSAN P.D H1 6:14 6:15 - 12:29
6 Barina Richárd Rekeny Attila VAZ 2103 H1 6:18 6:21 - 12:39
...
1 Kosztolányi Imre Botos Ildikó VAZ 2107 A6 5:49 5:26 5:31 10:57
2 Held Zoltán Molnár Richárd VW GOLF A6 5:44 5:40 5:48 11:24
3 Csaba Péter Szabad Károly VAZ 21074 A6 5:59 5:48 5:49 11:37
4 Serbán Sándor Kovács Diána VAZ 2105 A6 5:59 5:40 7:18 11:39
5 Csűrös Károly Melisek LADA A6 6:00 5:42 15:38 11:42
6 Vadász László Rácz Gábor LADA 21074 A6 6:17 6:41 6:01 12:18
7 Ónody Péter Ôsz László LADA 2107 A6 7:21 6:17 6:34 12:51
...
1 Locher János Miklósi Melinda LADA A5 5:33 5:39 5:44 11:12
2 Vihari Zsolt OPEL A5 5:41 5:35 7:47 11:16
3 Décsei Krisztián Földing Tamás LADA 2105 A5 6:11 5:54 5:56 11:50
4 Antal György Nyárádi Ferenc LADA A5 6:09 6:05 5:58 12:03
5 Giedl Róbert Giedl Tamás LADA 2105 A5 6:11 6:05 6:17 12:16
6 Dejczô Zoltán Kovács András LADA 2105 A5 6:30 6:06 - 12:36
7 Patonai László Horváth Krisztián SKODA 120L A5 6:34 6:26 - 13:00
...
1 Sarlós Norbert Gáti Csaba TRABANT A4 5:26 5:35 5:32 10:58
2 Tomcsányi Tamás Tomcsányi Attila TRABANT A4 5:50 5:36 8:01 11:26
3 Szekeres Ferenc Szekeres Péter TRABANT A4 5:57 5:45 - 11:42
4 Szekeres Péter Szekeres Ferenc TRABANT A4 5:57 5:51 - 11:48
5 Pehely Pihe Balázs Rábl Tiba Tibor TRABANT A4 6:15 5:47 6:02 11:49
6 Sebôk Zoltán Kaszás István TRABANT A4 16:38 8:55 6:49 15:44
...
1 Pónya Péter Patai Lajos GOLF N3 5:41 5:20 5:25 10:45
2 Mayer Gábor Jakab Ferenc MAZDA 343 N3 5:37 5:37 - 11:14
3 Hartyányi Zoltán Urbán Attila VAZ 2103 N3 6:22 6:00 - 12:22
...
1 Somogyi Tamás Somogyi Balázs FORD FIEST N2 5:39 5:34 6:12 11:13
2 Tóth Gábor Borsos Gábor LADA 2101 N2 5:57 5:40 5:43 11:23
3 Bebtó Ferenc Baksai László LADA 2101 N2 5:50 5:38 - 11:28
4 Braun Krisztián Braun Attila LADA SZ. N2 6:02 6:03 - 12:05
5 Mandusic Ádám Petróczi Ferenc OPEL CORSA N2 6:10 5:58 6:30 12:08
6 Mátyás Zsolt Nagy Péter LADA 2105 N2 6:11 6:02 6:08 12:10
7 Sáskó János Kovács Hajnalka LADA 2101 N2 6:29 6:23 - 12:52
8 Kail Balázs Zotter Zoltán LADA 21011 N2 6:56 6:17 - 13:13
9 Wierl Csaba Hirsch Csaba VAZ 2101 N2 6:40 6:37 6:52 13:17
10 Hevesi István Laborci Krisztián LADA 21011 N2 6:22 7:14 6:56 13:18
11 Zotter Zoltán Kail Balázs LADA 21011 N2 6:32 - 7:46 18:00
12 Vida József Major Tamás FIAT RITMO N2 15:00 5:36 - 20:36
13 Laboncz László Fock Dávid PEUGEOT N2 5:59 16:37 - 22:36
      ...          
1 Fenyvesi Zoltán Nagy Máté TRABANT N1 6:26 5:47 5:53 11:40
2 Barócsy György Nagy Balázs TRABANT N1 6:11 6:03 6:06 12:09
3 Forintos Norbert Nyers László TRABANT N1 6:46 6:33 6:36 13:09
4 Jónás Béla Medgyesi Gyôzô TRABANT N1 8:03 6:34 6:36 13:10

Ö.idő* - az értékelésben a két legjobb kör összideje számít