rallyalbum.hu: Ez az oldal nem aktív és csak kísérleti jellegű! A weblapon lévő tartalmak a nyílt Archive.org tartalomszolgáltató által vannak kezelve. A tartalomért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Az jelenlegi oldal tiszteletben tartja mások szellemi tulajdonjogait és egyéb tulajdonjogait. Az archívum megfelelő körülmények között és saját belátása szerint eltávolíthat bizonyos tartalmat, vagy letilthatja a tartalomhoz való hozzáférést, amely úgy tűnik, hogy sérti mások szerzői jogait vagy más szellemi tulajdonjogait. Ha úgy gondolja, hogy az oldalon található elérhető anyagok megsértették szerzői jogait lépjen kapcsolatba a szerkesztőkkel és haladéktalanul eltávolítjuk azokat!

 

II. Esztergomi Rallye Sprint Kupa

IV. forduló eredményei: - 2000. Szeptember 03. Vasárnap

Abszolút sorrend:
Rsz. Vezető Navigátor Kat. Versenyautó Gy1 Gy2 Gy3 Ö.idő*
1 1 Zagyva Lajos Balogh Zoltán H3 Suzuki 5:47 5:43 5:45 11:28
2 9 Ifj. Csűrös Károly A6 Lada 5:51 5:50 5:48 11:38
3 14 Neisz Ferenc Neisz Gábor A6 Lada 2101 5:53 5:47 6:09 11:40
4 5 Tánczos Róbert Deák György H1 VW Golf 5:55 5:50 5:51 11:41
5 10 Csűrös Károly A6 Lada 5:54 5:52 5:50 11:42
6 6 Molnár Balázs Pesti Péter H1 Opel Kadet GSI 6:07 5:53 5:51 11:44
7 56 Pónya Péter Patai Lajos N3 VW Golf 5:58 5:54 11:52
8 3 Vihari Zsolt Bangó Miklós A5 Opel Kadet 6:02 5:59 5:55 11:54
9 60 Kozsil László Dukai Gábor N3 Fiat Ritmo 6:01 5:57 11:58
10 54 Berekméri Norbert Cseuscsik Nóra N3 VW Golf 6:12 6:04 6:05 12:09
11 11 Ifj. Pánovics János Pánovicsné Tímea A6 Lada 6:13 6:10 6:06 12:16
12 38 Tomcsányi Tamás Tomcsányi Attila A4 Trabant 601 6:33 6:14 6:11 12:25
13 28 Pasa Attila Kardos Szilvia A5 Lada 2105 6:21 6:16 6:19 12:35
= 41 Tamás András Vinkler Balázs A4 Trabant 601 10:11 6:19 6:16 12:35
15 40 Benedek Viktor Szabó Zsolt A4 Trabant 601 6:19 6:17 6:19 12:36
16 37 Longaner István Holtner Róbert A4 Trabant 601 6:20 6:22 6:16 12:36
17 63 Somogyi Tamás Somogyi Balázs N2 Ford Fiesta 6:26 6:19 6:19 12:38
18 62 Loboncz László Loboncz Katalin N2 Peugeot 6:19 6:27 6:29 12:46
19 52 Hartányi Zoltán Urbán Attila N3 Lada 6:25 6:23 6:30 12:48
20 39 Miklós Balázs Juhász Tamás A4 Trabant 601 6:27 6:28 6:30 12:55
21 73 Fenyvesi Zoltán Kőszegi Viktor N1 Trabant 601 6:47 7:02 6:22 13:09
22 72 Mészáros József Járadi Gábor N1 Trabant 601 6:40 6:34 6:42 13:14
23 71 Barócsy György Nagy Balázs N1 Trabant 601 6:45 6:47 6:38 13:23
24 27 Tyehlár Zsolt Torok Sanci A5 Lada 2107 6:48 6:36 13:24
25 12 Szabó Richárd Schuck Gábor A6 Lada 6:34 6:55 13:29
26 64 Saskó János Kovács Hajnalka N2 Lada 2101 6:49 6:50 6:42 13:31
27 65 Pálovics János Tóth Ádám N2 Lada 6:39 6:53 7:02 13:32
28 80 Rüszü "Disznó" Dani Rekeny Attila N1 Trabant 601 6:59 6:57 6:53 13:50
29 77 Sági Péter Csereklyei László N1 Trabant 601 7:35 7:07 6:56 14:03
30 47 Vogyeraczky József Gellén Károly A4 Trabant 601 7:49 7:29 7:33 15:02
31 58 Hevesi István Loborci Krisztián N2 Lada 7:52 11:32 19:24
32 66 Ott Kornél Józsa Tibor N2 Lada 21:17 6:43 28:00

Kategóriánkénti sorrend:
Rsz. Vezető Navigátor Kat. Versenyautó Gy1 Gy2 Gy3 Ö.idő*
1 5 Tánczos Róbert Deák György H1 VW Golf 5:55 5:50 5:51 11:41
2 6 Molnár Balázs Pesti Péter H1 Opel Kadet GSI 6:07 5:53 5:51 11:44
        ...  
1 9 Ifj. Csűrös Károly A6 Lada 5:51 5:50 5:48 11:38
2 14 Neisz Ferenc Neisz Gábor A6 Lada 2101 5:53 5:47 6:09 11:40
3 10 Csűrös Károly A6 Lada 5:54 5:52 5:50 11:42
4 11 Ifj. Pánovics János Pánovicsné Tímea A6 Lada 6:13 6:10 6:06 12:16
5 12 Szabó Richárd Schuck Gábor A6 Lada 6:34 6:55 13:29
...
1 3 Vihari Zsolt Bangó Miklós A5 Opel Kadet 6:02 5:59 5:55 11:54
2 28 Pasa Attila Kardos Szilvia A5 Lada 2105 6:21 6:16 6:19 12:35
3 27 Tyehlár Zsolt Torok Sanci A5 Lada 2107 6:48 6:36 13:24
...
1 38 Tomcsányi Tamás Tomcsányi Attila A4 Trabant 601 6:33 6:14 6:11 12:25
2 41 Tamás András Vinkler Balázs A4 Trabant 601 10:11 6:19 6:16 12:35
3 40 Benedek Viktor Szabó Zsolt A4 Trabant 601 6:19 6:17 6:19 12:36
4 37 Longaner István Holtner Róbert A4 Trabant 601 6:20 6:22 6:16 12:36
5 39 Miklós Balázs Juhász Tamás A4 Trabant 601 6:27 6:28 6:30 12:55
6 47 Vogyeraczky József Gellén Károly A4 Trabant 601 7:49 7:29 7:33 15:02
...
1 56 Pónya Péter Patai Lajos N3 VW Golf 5:58 5:54 11:52
2 60 Kozsil László Dukai Gábor N3 Fiat Ritmo 6:01 5:57 11:58
3 54 Berekméri Norbert Cseuscsik Nóra N3 VW Golf 6:12 6:04 6:05 12:09
4 52 Hartányi Zoltán Urbán Attila N3 Lada 6:25 6:23 6:30 12:48
...
1 63 Somogyi Tamás Somogyi Balázs N2 Ford Fiesta 6:26 6:19 6:19 12:38
2 62 Loboncz László Loboncz Katalin N2 Peugeot 6:19 6:27 6:29 12:46
3 64 Saskó János Kovács Hajnalka N2 Lada 2101 6:49 6:50 6:42 13:31
4 65 Pálovics János Tóth Ádám N2 Lada 6:39 6:53 7:02 13:32
5 58 Hevesi István Loborci Krisztián N2 Lada 7:52 11:32 19:24
6 66 Ott Kornél Józsa Tibor N2 Lada 21:17 6:43 28:00
...
1 73 Fenyvesi Zoltán Kőszegi Viktor N1 Trabant 601 6:47 7:02 6:22 13:09
2 72 Mészáros József Járadi Gábor N1 Trabant 601 6:40 6:34 6:42 13:14
3 71 Barócsy György Nagy Balázs N1 Trabant 601 6:45 6:47 6:38 13:23
4 80 Rüszü "Disznó" Dani Rekeny Attila N1 Trabant 601 6:59 6:57 6:53 13:50
5 77 Sági Péter Csereklyei László N1 Trabant 601 7:35 7:07 6:56 14:03

Ö.idő* - az értékelésben a két legjobb kör összideje számít