rallyalbum.hu: Ez az oldal nem aktív és csak kísérleti jellegű! A weblapon lévő tartalmak a nyílt Archive.org tartalomszolgáltató által vannak kezelve. A tartalomért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Az jelenlegi oldal tiszteletben tartja mások szellemi tulajdonjogait és egyéb tulajdonjogait. Az archívum megfelelő körülmények között és saját belátása szerint eltávolíthat bizonyos tartalmat, vagy letilthatja a tartalomhoz való hozzáférést, amely úgy tűnik, hogy sérti mások szerzői jogait vagy más szellemi tulajdonjogait. Ha úgy gondolja, hogy az oldalon található elérhető anyagok megsértették szerzői jogait lépjen kapcsolatba a szerkesztőkkel és haladéktalanul eltávolítjuk azokat!

 

II. Esztergomi Rallye Sprint Kupa

III. forduló eredményei: - 2000. Szeptember 01. Péntek

Abszolút sorrend:
Rsz. Vezető Navigátor Kat. Versenyautó Gy1 Gy2 Gy3 Ö.idő*
1 1 Zagyva Lajos Balogh Zoltán H3 Suzuki 4:01 3:56 4:08 7:57
2 7 Módos Zoltán Tóth István H1 Opel Astra 4:12 4:04 4:01 8:05
3 10 Csűrös Károly A6 Lada 4:06 4:07 4:01 8:07
4 5 Tánczos Róbert Deák György H1 VW Golf 4:09 4:05 4:04 8:09
5 9 Ifj. Csűrös Károly A6 Lada 4:07 4:09 4:03 8:10
6 56 Pónya Péter Patai Lajos N3 VW Golf 4:07 4:06 4:13 8:13
7 8 Gasztonyi Zoltán H1 Lada 4:18 4:09 4:07 8:16
8 21 Vihari Zsolt Bangó Miklós A5 Opel Kadet 4:12 4:06 8:18
9 64 Bebtó Ferenc Petrovics Attila N2 Lada 2101 4:06 4:46 4:31 8:37
10 50 Lőkös Attila Szolnoki Krisztián A4 Trabant 601 4:25 4:18 4:20 8:38
11 38 Tomcsányi Tamás Tomcsányi Attila A4 Trabant 601 4:25 4:20 4:19 8:39
12 6 Molnár Balázs Pesti Péter H1 Opel Kadet GSI 4:20 4:20 4:23 8:40
13 60 Kozsil László Dukai Gábor N3 Fiat Ritmo 4:16 4:26 8:42
14 68 Tóth Gábor Petrovics Attila N2 Lada 2101 4:28 4:24 4:24 8:48
15 28 Pasa Attila Kardos Szilvia A5 Lada 2105 4:25 4:27 8:52
16 47 Harsányi Zsolt Urgyán Imre A4 Trabant 601 4:33 4:28 4:28 8:56
17 39 Miklós Balázs Juhász Tamás A4 Trabant 601 4:30 4:29 4:38 8:59
18 39 Longaner István Holtner Róbert A4 Trabant 601 4:32 4:30 9:02
19 65 Pálovics János Tóth Ádám N2 Lada 4:47 4:36 4:33 9:09
20 52 Hartányi Zoltán Urbán Attila N3 Lada 4:36 4:35 4:35 9:10
21 61 Saskó János Kovács Hajnalka N2 Lada 2101 4:44 4:41 4:45 9:25
22 55 Berze Péter Berze László N3 Lada 4:40 4:47 9:27
23 36 Harsányi Attila Lakó Katalin A4 Trabant 601 4:45 4:44 4:51 9:29
= 66 Ott Kornél Józsa Tibor N2 Lada 4:43 4:46 9:29
25 63 Török László Aranyosi Zoltán N2 Skoda 100 4:48 4:54 4:42 9:30
26 71 Bohn Péter Czimer Csaba N1 Trabant 601 4:50 4:58 4:49 9:39
27 58 Hevesi István Loborci Krisztián N2 Lada 4:52 4:48 5:38 9:40
28 12 Szabó Richárd Schuck Gábor A6 Lada 4:52 4:58 9:50

Kategóriánkénti sorrend:
Rsz. Vezető Navigátor Kat. Versenyautó Gy1 Gy2 Gy3 Ö.idő*
1 7 Módos Zoltán Tóth István H1 Opel Astra 4:12 4:04 4:01 8:05
2 5 Tánczos Róbert Deák György H1 VW Golf 4:09 4:05 4:04 8:09
3 8 Gasztonyi Zoltán H1 Lada 4:18 4:09 4:07 8:16
4 6 Molnár Balázs Pesti Péter H1 Opel Kadet GSI 4:20 4:20 4:23 8:40
        ...  
1 10 Csűrös Károly A6 Lada 4:06 4:07 4:01 8:07
2 9 Ifj. Csűrös Károly A6 Lada 4:07 4:09 4:03 8:10
3 12 Szabó Richárd Schuck Gábor A6 Lada 4:52 4:58 9:50
...
1 21 Vihari Zsolt Bangó Miklós A5 Opel Kadet 4:12 4:06 8:18
2 28 Pasa Attila Kardos Szilvia A5 Lada 2105 4:25 4:27 8:52
...
1 50 Lőkös Attila Szolnoki Krisztián A4 Trabant 601 4:25 4:18 4:20 8:38
2 38 Tomcsányi Tamás Tomcsányi Attila A4 Trabant 601 4:25 4:20 4:19 8:39
3 47 Harsányi Zsolt Urgyán Imre A4 Trabant 601 4:33 4:28 4:28 8:56
4 39 Miklós Balázs Juhász Tamás A4 Trabant 601 4:30 4:29 4:38 8:59
5 39 Longaner István Holtner Róbert A4 Trabant 601 4:32 4:30 9:02
6 36 Harsányi Attila Lakó Katalin A4 Trabant 601 4:45 4:44 4:51 9:29
...
1 56 Pónya Péter Patai Lajos N3 VW Golf 4:07 4:06 4:13 8:13
2 60 Kozsil László Dukai Gábor N3 Fiat Ritmo 4:16 4:26 8:42
3 52 Hartányi Zoltán Urbán Attila N3 Lada 4:36 4:35 4:35 9:10
4 55 Berze Péter Berze László N3 Lada 4:40 4:47 9:27
...
1 64 Bebtó Ferenc Petrovics Attila N2 Lada 2101 4:06 4:46 4:31 8:37
2 68 Tóth Gábor Petrovics Attila N2 Lada 2101 4:28 4:24 4:24 8:48
3 65 Pálovics János Tóth Ádám N2 Lada 4:47 4:36 4:33 9:09
4 61 Saskó János Kovács Hajnalka N2 Lada 2101 4:44 4:41 4:45 9:25
5 66 Ott Kornél Józsa Tibor N2 Lada 4:43 4:46 9:29
6 63 Török László Aranyosi Zoltán N2 Skoda 100 4:48 4:54 4:42 9:30
7 58 Hevesi István Loborci Krisztián N2 Lada 4:52 4:48 5:38 9:40
...
1 71 Bohn Péter Czimer Csaba N1 Trabant 601 4:50 4:58 4:49 9:39

Ö.idő* - az értékelésben a két legjobb kör összideje számít