rallyalbum.hu: Ez az oldal nem aktív és csak kísérleti jellegű! A weblapon lévő tartalmak a nyílt Archive.org tartalomszolgáltató által vannak kezelve. A tartalomért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Az jelenlegi oldal tiszteletben tartja mások szellemi tulajdonjogait és egyéb tulajdonjogait. Az archívum megfelelő körülmények között és saját belátása szerint eltávolíthat bizonyos tartalmat, vagy letilthatja a tartalomhoz való hozzáférést, amely úgy tűnik, hogy sérti mások szerzői jogait vagy más szellemi tulajdonjogait. Ha úgy gondolja, hogy az oldalon található elérhető anyagok megsértették szerzői jogait lépjen kapcsolatba a szerkesztőkkel és haladéktalanul eltávolítjuk azokat!

 

II. Esztergomi Rallye Sprint Kupa

II. forduló eredményei: - 2000. Július 23. Vasárnap

Abszolút sorrend:
Rsz. Vezető Navigátor Kat. Versenyautó Gy1 Gy2 Gy3 Ö.idő*
1 54 Tóth Gábor Szatai Sándor N3 Peugeot 4:45 4:54 4:49 9:34
2 11 Szabó Attila Kovács Szilveszter A6 Lada 2101 4:50 4:47 4:56 9:37
3 56 Pónya Péter Dudás Csaba N3 VW Golf 4:53 4:49 5:39 9:42
4 2 Jedlóczki László Nagy Sándor H1 Lancia 4:55 4:48 9:43
5 6 Molnár Balázs Pesti Péter H1 Opel GSI 4:55 4:53 4:54 9:47
6 27 Vihari Zsolt Bangó Miki A5 Opel 4:57 5:17 4:51 9:48
7 55 Neisz Ferenc Szabó Balázs N3 Lada 2101 5:38 5:02 4:56 9:58
8 53 Berekméri Norbert Cseuscsik Nóra N3 VW Golf 4:59 5:00 9:59
9 63 Braun Krisztián Braun Attila N2 Lada Samara 5:02 5:02 10:04
10 38 Ifj. Pánovics János Pánovicsné Tímea A6 Lada 5:05 5:04 5:05 10:09
11 39 Tomcsányi Tamás Tomcsányi Attila A4 Trabant 601 5:05 5:05 5:06 10:10
12 18 Rakó Balázs Szilágyi Attila H1 Lada 2103 5:08 5:05 5:15 10:13
13 37 Longaner István Holtner Róbert A4 Trabant 601 5:15 5:12 5:13 10:25
14 45 Harsányi Zsolt Máthé Gergő A4 Trabant 601 5:18 5:14 5:11 10:25
15 46 Pazsa Attila Kardos Szilvia A5 Vaz 2105 5:12 5:15 5:18 10:27
16 40 Benedek Viktor Szabó Zsolt A4 Trabant 601 5:10 5:27 5:18 10:28
17 44 Pehely Balázs A4 Trabant 601 5:32 5:15 5:18 10:33
18 36 Harsányi Zsolt Kuty Melinda A4 Trabant 601 5:20 5:16 5:20 10:36
19 47 Tyehlár Zsolt Tarok Sanci A5 Lada 2107 5:22 5:15 5:37 10:37
20 61 Hevesi István Loborci Krisztián N2 Lada 5:48 5:17 5:24 10:41
21 72 Mészáros József Járadi Gábor N1 Trabant 601 5:22 5:21 10:43
22 68 Décsei Krisztián Földing Tamás N2 Vaz 21011 5:25 5:21 6:19 10:46
23 25 Giedl Róbert Giedl Tamás A5 Lada 2105 5:26 5:24 5:26 10:50
= 64 Török László Aranyosi Zoltán N2 Skoda 100 5:25 5:25 5:50 10:50
25 21 Szabó Richárd Schuck Gábor A5 Lada 5:37 5:26 5:27 10:53
26 26 Petőházi László Siroki Zoltán A5 Skoda Favorit 10:52 6:18 5:03 11:21
27 69 Borócsi László Hordósi László N2 Vaz 2101 5:41 5:41 14:28 11:22
28 71 Szeniczei Zoltán Vértesi Zoltán N1 Trabant 601 5:53 5:48 11:41
= 60 Pálovics János Tóth Ádám N2 Lada 5:33 11:45 6:08 11:41
30 70 Ott Kornél Józsa Tibor N2 Lada 6:22 5:43 12:05

Kategóriánkénti sorrend:
Rsz. Vezető Navigátor Kat. Versenyautó Gy1 Gy2 Gy3 Ö.idő*
1 2 Jedlóczki László Nagy Sándor H1 Lancia 4:55 4:48 9:43
2 6 Molnár Balázs Pesti Péter H1 Opel GSI 4:55 4:53 4:54 9:47
3 18 Rakó Balázs Szilágyi Attila H1 Lada 2103 5:08 5:05 5:15 10:09
        ...  
1 11 Szabó Attila Kovács Szilveszter A6 Lada 2101 4:50 4:47 4:56 9:37
2 38 Ifj. Pánovics János Pánovicsné Tímea A6 Lada 5:05 5:04 5:05 10:09
...
1 27 Vihari Zsolt Bangó Miki A5 Opel 4:57 5:17 4:51 9:48
2 46 Pazsa Attila Kardos Szilvia A5 Vaz 2105 5:12 5:15 5:18 10:27
3 47 Tyehlár Zsolt Tarok Sanci A5 Lada 2107 5:22 5:15 5:37 10:37
4 25 Giedl Róbert Giedl Tamás A5 Lada 2105 5:26 5:24 5:26 10:50
5 21 Szabó Richárd Schuck Gábor A5 Lada 5:37 5:26 5:27 10:53
6 26 Petőházi László Siroki Zoltán A5 Skoda Favorit 10:52 6:18 5:03 11:21
...
1 39 Tomcsányi Tamás Tomcsányi Attila A4 Trabant 601 5:05 5:05 5:06 10:10
2 37 Longaner István Holtner Róbert A4 Trabant 601 5:15 5:12 5:13 10:25
3 45 Harsányi Zsolt Máthé Gergő A4 Trabant 601 5:18 5:14 5:11 10:25
4 40 Benedek Viktor Szabó Zsolt A4 Trabant 601 5:10 5:27 5:18 10:28
5 44 Pehely Balázs A4 Trabant 601 5:32 5:15 5:18 10:33
6 36 Harsányi Zsolt Kuty Melinda A4 Trabant 601 5:20 5:16 5:20 10:36
...
1 54 Tóth Gábor Szatai Sándor N3 Peugeot 4:45 4:54 4:49 9:34
2 56 Pónya Péter Dudás Csaba N3 VW Golf 4:53 4:49 5:39 9:42
3 55 Neisz Ferenc Szabó Balázs N3 Lada 2101 5:38 5:02 4:56 9:58
4 53 Berekméri Norbert Cseuscsik Nóra N3 VW Golf 4:59 5:00 9:59
...
1 63 Braun Krisztián Braun Attila N2 Lada Samara 5:02 5:02 10:04
2 61 Hevesi István Loborci Krisztián N2 Lada 5:48 5:17 5:24 10:41
3 68 Décsei Krisztián Földing Tamás N2 Vaz 21011 5:25 5:21 6:19 10:46
4 64 Török László Aranyosi Zoltán N2 Skoda 100 5:25 5:25 5:50 10:50
5 69 Borócsi László Hordósi László N2 Vaz 2101 5:41 5:41 14:28 11:22
6 60 Pálovics János Tóth Ádám N2 Lada 5:33 11:45 6:08 11:41
7 70 Ott Kornél Józsa Tibor N2 Lada 6:22 5:43 12:05
...
1 72 Mészáros József Járadi Gábor N1 Trabant 601 5:22 5:21 10:43
2 71 Szeniczei Zoltán Vértesi Zoltán N1 Trabant 601 5:53 5:48 11:41

Ö.idő* - az értékelésben a két legjobb kör összideje számít