rallyalbum.hu: Ez az oldal nem aktív és csak kísérleti jellegű! A weblapon lévő tartalmak a nyílt Archive.org tartalomszolgáltató által vannak kezelve. A tartalomért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Az jelenlegi oldal tiszteletben tartja mások szellemi tulajdonjogait és egyéb tulajdonjogait. Az archívum megfelelő körülmények között és saját belátása szerint eltávolíthat bizonyos tartalmat, vagy letilthatja a tartalomhoz való hozzáférést, amely úgy tűnik, hogy sérti mások szerzői jogait vagy más szellemi tulajdonjogait. Ha úgy gondolja, hogy az oldalon található elérhető anyagok megsértették szerzői jogait lépjen kapcsolatba a szerkesztőkkel és haladéktalanul eltávolítjuk azokat!

 

II. Esztergomi Rallye Sprint Kupa

I. forduló eredményei: - 2000. Július 22. Szombat

Abszolút sorrend:
Rsz. Vezető Navigátor Kat. Versenyautó Gy1 Gy2 Gy3 Ö.idő*
1 1 Varga Balázs Neon H3 Vaz 21074 4:52 4:48 4:45 9:33
2 7 Tánczos Róbert Deák György H1 Golf 4:50 4:53 4:48 9:38
3 54 Tóth Gábor Szatai Sándor N3 Peugeot 5:00 5:10 4:59 9:59
4 11 Csűrös Károly A6 Lada 5:02 5:01 5:00 10:01
5 16 Török István Bódi Gábor A6 Lada 5:05 5:01 5:01 10:02
6 6 Molnár Balázs Pesti Péter H1 Opel GSI 5:32 5:05 4:59 10:04
7 15 Sisza János Kiss Gábor A6 Vaz 2105 5:06 5:00 10:34 10:06
8 19 Ifj. Csűrös Károly A6 Lada 5:08 5:27 5:00 10:08
9 38 Ifj. Pánovics János Pánovicsné Tímea A6 Lada 5:14 5:04 5:05 10:09
10 63 Braun Krisztián Braun Attila N2 Lada Samara 5:10 5:16 5:06 10:16
11 56 Pónya Péter Dudás Csaba N3 VW Golf 5:16 5:12 10:28
12 39 Tomcsányi Tamás Tomcsányi Attila A4 Trabant 601 5:18 5:16 5:13 10:29
13 55 Neisz Ferenc Szabó Balázs N3 Lada 2101 5:23 5:21 5:09 10:30
14 18 Rakó Balázs Lancer Ferenc A6 Lada 2103 5:22 5:16 5:15 10:31
15 40 Benedek Viktor Szabó Zsolt A4 Trabant 601 5:18 5:16 5:18 10:34
= 53 Berekméri Norbert Cseuscsik Nóra N3 VW Golf 5:23 5:21 5:13 10:34
17 25 Giedl Róbert Giedl Tamás A5 Lada 2105 5:41 5:24 5:15 10:39
18 37 Longaner István Holtner Róbert A4 Trabant 601 5:16 5:24 10:40
= 8 Gál Attila Sebők Róbert H1 Subaru 1.8 5:17 5:23 6:06 10:40
20 12 Peller László Silye Erika A6 Lada 2101 5:20 5:23 7:17 10:43
21 62 Loboncz László Turcsán Ferenc N2 Peugeot 6:12 5:17 5:28 10:45
22 42 Lőkös Attila Szolnoki Szabolcs A4 Trabant 601 5:20 7:16 5:30 10:50
23 23 Posch Ádám Sándor Balázs A5 Lada 10:39 5:23 5:28 10:51
24 68 Décsei Krisztián Földing Tamás N2 Vaz 21011 5:31 5:30 5:23 10:53
25 24 Antal György Nyárádi Ferenc A5 Vaz 2105 5:42 5:27 5:29 10:56
= 14 Rikonics Róbert Posch Norbert A6 Lada 5:46 5:28 5:28 10:56
27 72 Mészáros József Járadi Gábor N1 Trabant 601 5:31 5:30 11:01
28 21 Szabó Richárd Schuck Gábor A5 Lada 5:40 5:33 5:33 11:06
29 64 Török László Aranyosi Zoltán N2 Skoda 100 5:51 5:35 5:36 11:11
30 65 Varga István Lakcsik Levente N2 Ford Escort 5:59 5:43 5:37 11:20
31 36 Harsányi Attila Lakó Katalin A4 Trabant 601 6:00 5:40 5.42 11:22
32 45 Rácz András Dobos Hajnalka A4 Trabant 601 5:41 6:27 5:42 11:23
33 51 Berze Péter Berze László N3 Lada 5:39 6:09 5:48 11:27
34 71 Szeniczei Zoltán Vértesi Zoltán N1 Trabant 601 5:48 5:45 5:46 11:31
35 61 Hevesi István Loborci Krisztián N2 Lada 6:01 6:08 5:32 11:33
36 66 Movchrer Attila Neisz Gábor N2 Lada 21011 5:59 5:38 5:59 11:37
37 41 Barilló Péter Radovics Tamás A4 Trabant 601 7:03 5:33 12:36
38 52 Hartányi Zoltán Urbán Attila N3 Lada 5:58 15:00 20:58

Kategóriánkénti sorrend:
Rsz. Vezető Navigátor Kat. Versenyautó Gy1 Gy2 Gy3 Ö.idő*
1 7 Tánczos Róbert Deák György H1 Golf 4:50 4:53 4:48 9:38
2 6 Molnár Balázs Pesti Péter H1 Opel GSI 5:32 5:05 4:59 10:04
3 8 Gál Attila Sebők Róbert H1 Subaru 1.8 5:17 5:23 6:06 10:40
        ...  
1 11 Csűrös Károly A6 Lada 5:02 5:01 5:00 10:01
2 16 Török István Bódi Gábor A6 Lada 5:05 5:01 5:01 10:02
3 15 Sisza János Kiss Gábor A6 Vaz 2105 5:06 5:00 10:34 10:06
4 19 Ifj. Csűrös Károly A6 Lada 5:08 5:27 5:00 10:08
5 38 Ifj. Pánovics János Pánovicsné Tímea A6 Lada 5:14 5:04 5:05 10:09
6 18 Rakó Balázs Lancer Ferenc A6 Lada 2103 5:22 5:16 5:15 10:31
7 12 Peller László Silye Erika A6 Lada 2101 5:20 5:23 7:17 10:43
8 14 Rikonics Róbert Posch Norbert A6 Lada 5:46 5:28 5:28 10:56
...
1 25 Giedl Róbert Giedl Tamás A5 Lada 2105 5:41 5:24 5:15 10:39
2 23 Posch Ádám Sándor Balázs A5 Lada 10:39 5:23 5:28 10:51
3 24 Antal György Nyárádi Ferenc A5 Vaz 2105 5:42 5:27 5:29 10:56
4 21 Szabó Richárd Schuck Gábor A5 Lada 5:40 5:33 5:33 11:06
...
1 39 Tomcsányi Tamás Tomcsányi Attila A4 Trabant 601 5:18 5:16 5:13 10:29
2 40 Benedek Viktor Szabó Zsolt A4 Trabant 601 5:18 5:16 5:18 10:34
3 37 Longaner István Holtner Róbert A4 Trabant 601 5:16 5:24 10:40
4 42 Lőkös Attila Szolnoki Szabolcs A4 Trabant 601 5:20 7:16 5:30 10:50
5 36 Harsányi Attila Lakó Katalin A4 Trabant 601 6:00 5:40 5.42 11:22
6 45 Rácz András Dobos Hajnalka A4 Trabant 601 5:41 6:27 5:42 11:23
7 41 Barilló Péter Radovics Tamás A4 Trabant 601 7:03 5:33 12:36
...
1 54 Tóth Gábor Szatai Sándor N3 Peugeot 5:00 5:10 4:59 9:59
2 56 Pónya Péter Dudás Csaba N3 VW Golf 5:16 5:12 10:28
3 55 Neisz Ferenc Szabó Balázs N3 Lada 2101 5:23 5:21 5:09 10:30
4 53 Berekméri Norbert Cseuscsik Nóra N3 VW Golf 5:23 5:21 5:13 10:34
5 51 Berze Péter Berze László N3 Lada 5:39 6:09 5:48 11:27
6 52 Hartányi Zoltán Urbán Attila N3 Lada 5:58 15:00 20:58
...
1 63 Braun Krisztián Braun Attila N2 Lada Samara 5:10 5:16 5:06 10:16
2 62 Loboncz László Turcsán Ferenc N2 Peugeot 6:12 5:17 5:28 10:45
3 68 Décsei Krisztián Földing Tamás N2 Vaz 21011 5:31 5:30 5:23 10:53
4 64 Török László Aranyosi Zoltán N2 Skoda 100 5:51 5:35 5:36 11:11
5 65 Varga István Lakcsik Levente N2 Ford Escort 5:59 5:43 5:37 11:20
6 61 Hevesi István Loborci Krisztián N2 Lada 6:01 6:08 5:32 11:33
7 66 Movchrer Attila Neisz Gábor N2 Lada 21011 5:59 5:38 5:59 11:37
...
1 72 Mészáros József Járadi Gábor N1 Trabant 601 5:31 5:30 11:01
2 71 Szeniczei Zoltán Vértesi Zoltán N1 Trabant 601 5:48 5:45 5:46 11:31

Ö.idő* - az értékelésben a két legjobb kör összideje számít